Aktywni z Aliorem!

Sobota, 6 sierpnia to nie tylko data edycji letniej Botanicznej Piątki w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym. Tego dnia nasi uczestnicy po raz pierwszy mogli skorzystać także ze specjalnej strefy przygotowanej przez partnera naszego tegorocznego cyklu – Alior Bank SA. Zarówno nasi dorośli uczestnicy, jak i ci najmłodsi mogli znaleźć w niej coś dla siebie i aktywnie spędzić czas oczekiwania na start swojej grupy – po przekroczeniu linii mety na biegaczy w strefie czekały także napoje przygotowane przez Alior Bank!

Letnią edycję w Łodzi zapamiętamy także z pewnością ze względu na niezwykle wartościowe wyniki, jakimi mogą pochwalić się zdobywcy pierwszych trzech miejsc w kategoriach OPEN Pań i Panów – dzięki nagrodom finansowym ufundowanym przez Alior Bank nasze sierpniowe wydarzenie osiągnąło wyjątkowy poziom sportowy, a obecność tak znakomitych zawodników z pewnością dodała skrzydeł także pozostałym uczestnikom – w końcu jak rywalizować to tylko z najlepszymi!

Już wkrótce zaprezentujemy kolejne lokalizacje, w której Alior Bank przygotuje dla naszych uczestników podobne strefy i nagrody – przed nami jesienne odsłony cyklu Botanicznej Piątki i kolejne okazje do zwiedzenia Ogrodów Botanicznych w całej Polsce na sportowo! To będą wyjątkowe widoki w pięknych jesiennych barwach – już teraz zachęcamy do startu, spotkajmy się w Ogrodzie!

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco