Nasz team

$title

Marcin

Marcin

Pomysłodawca cyklu Botaniczna Piątka. Ultramaratończyk, miłośnik wycieczek górskich oraz fan kultury skandynawskiej. Dyrektor zawodów w Warszawie, Mikołowie, Lublinie i Łodzi.


$title

Patryk

Patryk

Patryk – dla znajomych po prostu Doman. Pozytywnie naładowany wulkan energii,odpowiedzialny za przygotowanie okolic startu/mety. Absolwent Poznańskiego AWFu. Miłośnik wędrówek górskich oraz biegów 20+ km. Uwielbia nieprzeciętność, adrenalinę i spędzać czas na łonie natury. Jesienią 2019 udanie zadebiutował w roli dyrektora zawodów podczas Botanicznej Piątki w Poznaniu.


$title

Dorota

Dorota

Dorota – absolwentka UAM oraz AWF w Poznaniu. Na co dzień pracuje w branży marketingowej. Prowadzi bloga na temat biegania i zdrowego stylu życia. Jej ulubiony dystans to półmaraton – w 2017 roku zdobyła Koronę Półmaratonów Polskich. Podczas naszych imprez zajmuje się koordynacją wolontariatu.

 


$title

Michał

Michał

Michał – znany jako BeerRunnowski – pasjonat dobrego piwa, ze spora wiedzą i misją jej przekazywania. Ambitny biegacz amator, stale pracujący nas sobą. Miłośnik poznawania nowych smaków, miejsc i ludzi. W bieganiu, wciąż szuka odpowiedniego dla siebie dystansu.


$title

Monika

Monika

Monika – Studentka organizacji i zarządzania sportem na AWFie i prawa na UAMie, instruktorka tenisa i snowboardu. Kiedyś trenowała biegi krótkodystansowe. W czasie biegów dzielnie ogarnia biuro zawodów, aby każdy uczestnik zdążył na swój start.


Dołącz do newslettera

by być na bieżąco