Nasi partnerzy

$title

Grupa Eurocash

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją żywności i innych produktów szybkozbywalnych (FMCG). Spółka współpracuje z ponad 90 tys. klientów, z których aż 70 tys. stanowią niezależni przedsiębiorcy prowadzący lokalne sklepy detaliczne w całej Polsce, których Eurocash wspiera w obszarze dystrybucji, marketingu, nowych technologii i edukacji. Misją Grupy – od 26 lat jej istnienia na rynku – jest umacnianie i promowanie polskiej przedsiębiorczości oraz handlu niezależnego. Grupa to również organizator znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich takich jak: ABC, Groszek, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben. Firma, w oparciu o placówki franczyzowe i własne, rozwija Delikatesy Centrum – największą sieć supermarketów w Polsce.


$title

Well Fitness

Kluby Well Fitness mieszczące się w kompleksach biurowych IMAGINE oraz Brama Miasta należą do sieci klubów fitness liczącej aktualnie 66 obiekty w całej Polsce, z czego aż 9 lokalizacji znajduje się w Łodzi. Jako nadrzędną wartość stawiają zadowolenie Klienta - zarówno z osiąganych podczas treningów efektów, jak i poziomu obsługi oraz atmosfery panującej w klubach. Większość klubów Well Fitness jest czynna 24/7.


$title

Plus-Timing

Plus-Timing to solidny partner, dzięki któremu nasze imprezy zyskują jakość a zawodnicy mają gwarancję dokładnego pomiaru czasu. Firma przygotowuje kompletne wyniki zazwyczaj od razu po przekroczeniu przez ostatniego zawodnika linii mety, z gwarancją dostarczenia wyników w ciągu 30 minut po ostatnim zawodniku. Wyniki w poszczególnych kategoriach są przygotowane zgodnie z wytycznymi organizatora i regulaminem zawodów. Wyniki są opublikowane na stronie Plus-Timing.pl oraz przesłane na wskazane adresy email.  


$title

Argotiab

Argotiab® to wyrób medyczny w formie sprayu i kremu który działa jak opatrunek na rany. Wspomaga gojenie ran po oparzeniu, zapobiega rozwojowi patologicznych stanów zapalnych skóry i tworzeniu się zakażeń oraz sprzyja w gojeniu oparzeń i leczeniu ran.   Argotiab® doskonale sprawdza się podczas wydarzeń sportowych, gdy konieczna jest niekiedy interwencja medyczna i trzeba niezwłocznie udzielić pierwszej pomocy, a leczenie ran musi przebiegać sprawnie i szybko. Opatrunek na rany Argotiab® zmniejszy krwawienie oraz zapobiegnie rozwojowi patogenów, przyspieszając proces gojenia rany.


$title

MJP Drukarnia

Drukarnia MJP jest z nami od początku naszej przygody z organizacją imprez. MJP oferuje kompleksową obsługą poligraficzną firm - od projektu, przez druk doskonałej jakości, aż po designerskie wykończenia introligatorskie. Drukarnia specjalizuje się, w druku offsetowym jedno i wielokolorowym na maszynach HEIDELBERG Speedmaster. Więcej informacji na stronie www.mjpdruk.pl


$title

Sigmeo

Sigmeo Sp. z o.o. to agencja interaktywna cechująca się ogromnym doświadczeniem na polskim rynku internetowym. To od wielu lat sumiennie budowana marka, która nie bez powodu zyskała zaufanie setek klientów. Zapraszamy do kontaktu: www.sigmeo.pl


$title

Audictus

Audictus to Polska marka audio, która zadebiutowała na rynku pod koniec 2017 roku. W ofercie producenta znajdziemy zarówno słuchawki nauszne skierowane do szerokiego grona odbiorców, dla których codzienne słuchanie muzyki jest pasją i nieodłącznym elementem życia, jak również modele bezprzewodowe skierowane do osób aktywnych, sportowców i osób, dla których pokonywanie kolejnych granic jest codziennością. Marka skupia się na ludziach z pasją i akcentuje przywiązanie do wartości takich jak: twórczość, kreatywność, wytrwałość i ambicja.


$title

Urban Design

Urban Design - poznańska pracownia urbanistyczna, która przygotowuje mapy sytuacyjne na nasze imprezy, dzięki którym nie błądzicie między biurem zawodów a startem biegu. Czytelne i dokładne mapy powstają przy wykorzystaniu geograficznych systemów informacyjnych, czyli krótko mówiąc - oprogramowania GIS.


$title

Fundacja EVSport

Grupa niezawodnych wolontariuszy, na których możemy liczyć podczas każdej naszej większej imprezy. Możecie spotkać ich przede wszystkim w strefie mety oraz na punktach odżywczych, ale także na trasie, w depozycie i biurze zawodów - dwoma słowami, są niezawodni i wszechstronni! :-) Mieliśmy przyjemność współpracować kilkakrotnie w Ogrodzie Botanicznym UAM w Poznaniu, w Lasku Marcelińskim i nad Rusałką. Więcej o naszym partnerze przeczytacie na stronie: https://evsport.pl/


$title

Delia Cosmetics

Delia Cosmetics – rodzinna spółka z polskim kapitałem, założona w 1998 r. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków w trzech kategoriach: do koloryzacji i pielęgnacji włosów, do makijażu i paznokci oraz do pielęgnacji twarzy i ciała. Kosmetyki Delii mają ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w 47 krajach na całym świecie – na Bliskim i Dalekim Wschodzie, w Afryce, Azji, Ameryce i w Europie.


Dołącz do newslettera

by być na bieżąco