Botaniczna Piątka edycja wiosenna: 16 maja 2020

Drodzy uczestnicy, w związku z zaistniałą sytuacją w Poznaniu – miejscu rozgrywania naszej imprezy oraz całym kraju edycja wiosenna Botanicznej Piątki w Ogrodzie Botanicznym UAM w Poznaniu została przełożona na termin 16 maja 2020. Zachęcamy Was do stosowania się do rządowych zaleceń oraz dbania o zdrowie swoje i innych. Termin 16 maja ze względu na sytuację epidemiologiczną może ulec jeszcze zmianie, o czym niezwłocznie poinformujemy. Na ten moment mamy nadzieję, że sytuacja będzie do tego czasu klarowna i pozwoli na przeprowadzenie imprezy z podjętymi odpowiednimi środkami ostrożności.

Liczymy na to, że decyzja spotka się z Waszym zrozumieniem – mamy nadzieję, że gdy obecna sytuacja się ustabilizuje nie raz tłumnie spotkamy się w Ogrodzie Botanicznym.
W związku ze zmianą terminu imprezy proponujemy uczestnikom następujące możliwości:

📌 start w imprezie w nowym terminie: 16 maja 2020
📌 przepisanie opłaty startowej na dowolny bieg cyklu w Poznaniu (edycja letnia, jesienna) lub innym mieście
📌 przepisanie opłaty startowej na wiosenną edycję wirtualną, która odbędzie się w terminie 20.03 – 20.04
📌 przepisanie opłaty startowej na dowolny bieg z kalendarza biegi.wlkp w tym roku
📌 zwrot opłaty startowej za edycję wiosenną

Prosimy o przesłanie Waszych dyspozycji drogą mailową: botaniczna.piatka@gmail.com oraz o wyrozumiałość, nie na każdą wiadomość będziemy w stanie odpowiedzieć w tym tygodniu. W tytule maila poprosimy wpisać: POZNAŃ, a w treści decyzję, jaką podjęliście wraz z podaniem imienia i nazwiska. Osoby, które już zgłaszały nam swoje dyspozycje nie muszą robić tego ponownie.

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco