PIWO OD HARPAGANA NA TRASIE BIEGU!

Sponsorem jednego z piw na trasie Piwnej Mili, będzie Browar Harpagan. Poznańska inicjatywa, jest mieszanką doświadczenia piwowarskiego z nutą fantazji i perspektywy biznesowej – tak w skrócie można opisać cechy członków tworzących ten browar kontraktowy.

Piwa mówią same za siebie

Ekipa szturmem podbija podniebienia nie tylko piwnych sensoryków i znawców, ale również stałych bywalców Poznańskich pubów i nie tylko. Piwa zawsze odznaczają się wysoką jakością, niejednoznacznym i bogatym smakiem oraz ciekawą oprawą graficzną. Pozycje takie jak Buzdygan Rozkoszy, Schiza Heretyka, Powab Oprycha czy też Klątwa Masztalerza, to znane i lubiane piwa.

Wombatopata

Z okazji Poznańskiej Piwnej Mili, będziecie mogli wypróbować piwo Wombatopata, czyli Hoppy Pale Ale: „Solidnie wytrawne, goryczkowe i mocno nachmielone piwo. Hoppy Pale Ale, którego urok oparliśmy na australijskich Galaxy i Enigmie, a także amerykańskiej Citrze. Aha! Ekstrakt to 11, więc piwo jest lekkie i sesyjne!”

 

Zarówno to piwo, jak i inne z oferty Harpagana, będziecie mieli też okazję kupić na stoisku z piwem w trakcie eventu a także w zaprzyjaźnionych z Piwną Milą pubach.

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco