Botaniczna Piątka Lublin – edycja wiosenna

Willowa 55

5 km
24.05.2020
10:00
Wczytuję mapę...
Lista startowa Wyniki
  Botaniczna Piątka edycja wiosenna – tylko w wersji wirtualnej
  Drodzy uczestnicy, w związku z zaistniałą sytuacją w miejscu rozgrywania naszej imprezy oraz całym kraju edycja wiosenna Botanicznej Piątki w tym roku odbędzie się tylko w wersji wirtualnej - to jedyna możliwość na zdobycie tegorocznego wiosennego medalu z krokusem.  Liczymy na to, że decyzja spotka się z Waszym zrozumieniem - mamy nadzieję, że gdy obecna sytuacja się ustabilizuje nie raz tłumnie spotkamy się w Ogrodzie Botanicznym. W związku z obecną sytuacją drogą mailową uczestnicy otrzymają informacje, w jaki sposób mogą wykorzystać swoją opłatę startową. Życzymy Wam dużo zdrowia i do szybkiego zobaczenia! Organizatorzy

  Botaniczna Piątka edycja wiosenna: 24 maja 2020
  Drodzy uczestnicy, w związku z zaistniałą sytuacją w Lublinie - miejscu rozgrywania naszej imprezy oraz całym kraju edycja wiosenna Botanicznej Piątki w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie została przełożona na termin 24 maja 2020. Zachęcamy Was do stosowania się do rządowych zaleceń oraz dbania o zdrowie swoje i innych. Na ten moment mamy nadzieję, że sytuacja będzie do tego czasu klarowna i pozwoli na przeprowadzenie imprezy z podjętymi odpowiednimi środkami ostrożności.

  Liczymy na to, że decyzja spotka się z Waszym zrozumieniem - mamy nadzieję, że gdy obecna sytuacja się ustabilizuje nie raz tłumnie spotkamy się w Ogrodzie Botanicznym. W związku ze zmianą terminu imprezy proponujemy uczestnikom następujące możliwości:

  📌 start w imprezie w nowym terminie: 24 maja 2020
  📌 przepisanie opłaty startowej na dowolny bieg cyklu w Lublinie (edycja letnia, jesienna) lub innym mieście
  📌 przepisanie opłaty startowej na wiosenną edycję wirtualną, która odbywa się w trybie ciągłym w terminie 20.03 - 20.04
  📌 zwrot opłaty startowej za edycję wiosenną


  Prosimy o przesłanie Waszych dyspozycji drogą mailową: botaniczna.piatka@gmail.com oraz o wyrozumiałość, nie na każdą wiadomość będziemy w stanie odpowiedzieć w tym tygodniu. W tytule maila poprosimy wpisać: LUBLIN, a w treści decyzję, jaką podjęliście.

  Formularz otwarty!

EDYCJA WIOSENNA TYLKO W WERSJI WIRTUALNEJ

STRONA EDYCJI WIRTUALNEJ (KLIK)

*informacje dotyczące opłat startowych zostały wysłane drogą mailową

REGULAMIN W FORMACIE PDF

Brak dodanych galerii, może wkrótce się pojawią :)

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco