Botaniczna Piątka Łódź – edycja wiosenna

Krzemieniecka 36/38

5 km
23.05.2020
10:00
Wczytuję mapę...
Lista startowa Wyniki
  Botaniczna Piątka edycja wiosenna – tylko w wersji wirtualnej
  Drodzy uczestnicy, w związku z zaistniałą sytuacją w miejscu rozgrywania naszej imprezy oraz całym kraju edycja wiosenna Botanicznej Piątki w tym roku odbędzie się tylko w wersji wirtualnej - to jedyna możliwość na zdobycie tegorocznego wiosennego medalu z krokusem.  Liczymy na to, że decyzja spotka się z Waszym zrozumieniem - mamy nadzieję, że gdy obecna sytuacja się ustabilizuje nie raz tłumnie spotkamy się w Ogrodzie Botanicznym. W związku z obecną sytuacją drogą mailową uczestnicy otrzymają informacje, w jaki sposób mogą wykorzystać swoją opłatę startową. Życzymy Wam dużo zdrowia i do szybkiego zobaczenia! Organizatorzy

  Botaniczna Piątka edycja wiosenna: 23 maja 2020

  Aktualizacja: 14.03.2020, 11:00

  Drodzy uczestnicy, w związku z zaistniałą sytuacją w Łodzi - miejscu rozgrywania naszej imprezy oraz całym kraju edycja wiosenna Botanicznej Piątki w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym została przełożona na termin 23 maja 2020. Zachęcamy Was do stosowania się do rządowych zaleceń oraz dbania o zdrowie swoje i innych.

  Liczymy na to, że decyzja spotka się z Waszym zrozumieniem - mamy nadzieję, że gdy obecna sytuacja się ustabilizuje nie raz tłumnie spotkamy się w Ogrodzie Botanicznym. W związku ze zmianą terminu imprezy proponujemy uczestnikom zarówno biegu/marszu głównego jak i dystansów dziecięcych następujące możliwości:

  📌 start w imprezie w nowym terminie: 23 maja 2020
  📌 przepisanie opłaty startowej na dowolny bieg cyklu w Łodzi (edycja letnia, jesienna) lub innym mieście
  📌 przepisanie opłaty startowej na wiosenną edycję wirtualną, która odbędzie się w terminie 20.03 - 12.04
  📌 zwrot opłaty startowej za edycję wiosenną

  Prosimy o przesłanie Waszych dyspozycji drogą mailową: botaniczna.piatka@gmail.com oraz o wyrozumiałość, nie na każdą wiadomość będziemy w stanie odpowiedzieć w tym tygodniu. W tytule maila poprosimy wpisać: ŁÓDŹ, a w treści decyzję, jaką podjęliście wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz podaniem informacji, czy chodzi o biegi dzieci czy dorosłych.

  Komunikat specjalny

  Aktualne informacje dotyczące wszystkich lokalizacji "Botanicznych Piątek" oraz zmian terminów i możliwości dla uczestników znajdziecie pod poniższym adresem

  PRZEJDŹ


  Formularz otwarty!

 🌳 edycja wiosenna – tylko w wersji wirtualnej

*drogą mailową wysłaliśmy do uczestników informacje o możliwościach wykorzystania opłaty startowej

 🌳regulamin cyklu 2020

Brak dodanych galerii, może wkrótce się pojawią :)

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco