Botaniczna Piątka Poznań – edycja wiosenna

Dąbrowskiego 165

5 km
16.05.2020
10:00
Wczytuję mapę...
Lista startowa Wyniki
  Botaniczna Piątka edycja wiosenna – tylko w wersji wirtualnej
  Drodzy uczestnicy, w związku z zaistniałą sytuacją w miejscu rozgrywania naszej imprezy oraz całym kraju edycja wiosenna Botanicznej Piątki w tym roku odbędzie się tylko w wersji wirtualnej - to jedyna możliwość na zdobycie tegorocznego wiosennego medalu z krokusem.  Liczymy na to, że decyzja spotka się z Waszym zrozumieniem - mamy nadzieję, że gdy obecna sytuacja się ustabilizuje nie raz tłumnie spotkamy się w Ogrodzie Botanicznym. W związku z obecną sytuacją drogą mailową uczestnicy otrzymają informacje, w jaki sposób mogą wykorzystać swoją opłatę startową. Życzymy Wam dużo zdrowia i do szybkiego zobaczenia! Organizatorzy

  Botaniczna Piątka edycja wiosenna: 16 maja 2020
  Drodzy uczestnicy, w związku z zaistniałą sytuacją w Poznaniu - miejscu rozgrywania naszej imprezy oraz całym kraju edycja wiosenna Botanicznej Piątki w Ogrodzie Botanicznym UAM w Poznaniu została przełożona na termin 16 maja 2020. Zachęcamy Was do stosowania się do rządowych zaleceń oraz dbania o zdrowie swoje i innych. Termin 16 maja ze względu na sytuację epidemiologiczną może ulec jeszcze zmianie, o czym niezwłocznie poinformujemy. Na ten moment mamy nadzieję, że sytuacja będzie do tego czasu klarowna i pozwoli na przeprowadzenie imprezy z podjętymi odpowiednimi środkami ostrożności.

  Liczymy na to, że decyzja spotka się z Waszym zrozumieniem - mamy nadzieję, że gdy obecna sytuacja się ustabilizuje nie raz tłumnie spotkamy się w Ogrodzie Botanicznym. W związku ze zmianą terminu imprezy proponujemy uczestnikom następujące możliwości:

  📌 start w imprezie w nowym terminie: 16 maja 2020
  📌 przepisanie opłaty startowej na dowolny bieg cyklu w Poznaniu (edycja letnia, jesienna) lub innym mieście
  📌 przepisanie opłaty startowej na wiosenną edycję wirtualną, która odbędzie się w terminie 20.03 - 20.04
  📌 przepisanie opłaty startowej na dowolny bieg z kalendarza biegi.wlkp w tym roku
  📌 zwrot opłaty startowej za edycję wiosenną

  Prosimy o przesłanie Waszych dyspozycji drogą mailową: botaniczna.piatka@gmail.com oraz o wyrozumiałość, nie na każdą wiadomość będziemy w stanie odpowiedzieć w tym tygodniu. W tytule maila poprosimy wpisać: POZNAŃ, a w treści decyzję, jaką podjęliście wraz z podaniem imienia i nazwiska. Osoby, które już zgłaszały nam swoje dyspozycje nie muszą robić tego ponownie.

  Medal edycji wiosennej 2024

  Formularz otwarty!

Brak dodanych galerii, może wkrótce się pojawią :)

Dołącz do newslettera

by być na bieżąco